Тяжкий повоєнний рік ліг на плечі дівчини. Та нестатки у кожній сім’ї не були на заваді оличанам здобувати освіту. До школи, як молоді пагони до сонця, тягнулись учні з усієї округи – з Дерна, Дубищ, Сильного, Цумані, Жорнищ, Чемерина, Дідич, Личан, Мительно, бо тільки в Олиці була середня школа і навчались учні різного віку. Були переростки, навіть старші за директорку: всі хотіли вчитися. Це радувало керівника школи, вчителів, додавало наснаги у праці.
   “Полегшення”для самої Ольги Федорівни настало з прибуттям у колектив Івана Семеновича Василенка. Після демобілізації з армії у 1946 році ставний юнак у військовій формі прийняв керівництво школою.
   Вручивши путівки в життя першим випускника у 1948 році, Іван Семенович був незмінним керманичем Олицької середньої школи впродовж 32-х років. За директорським стажем це був чи не єдиний в області керівник школи.
   На зміну ветерану педагогічної праці І.С.Василенкові прийшов Олександр Григорович Януль, вчительська стежина якого почалася після закінчення Луцького педінституту ім. Лесі Українки у с.Сокіль Рожищенського району. Потім працював у рідній Цуманській школі спочатку вчителем, а пізніше – заступником директора з виховної роботи. За велінням долі Олександрові Григоровичу прийшлось покинути батьківські місця і перейти в Олицьку середню школу на посаду директора.
   У 1983 році у керівництві Олицької середньої школи відбулися зміни. На посаду директора було призначено Андрія Дмитровича Атаманського, який уже мав чималий стаж керівника.
   Випускник Луцького педінституту ім. Лесі Українки розпочав свою педагогічну діяльність у с.Рудка-Козинська Рожищенського району, де він очолював восьмирічну школу. Згодом Андрій Дмитрович був переведений на посаду директора Покащівської восьмирічки.
   Випускниця Івано-Франківського педінституту ім. Василя Стефанника Марія Василівна Пневська розпочала свою педагогічну діяльність виховатилем пришкільного інтернату Олицької середньої школи у 1970 році.
   З часом почала викладати українську мову і літературу у 5 – 10-х класах. Довелось побувати і в керівництві – деякий час працювала заступником директора з навчально – виховної роботи. В 1996 році Марія Василівна очолила школу. На цій посаді працювала до 2007 року.
   Керівництво школою М.В.Пневська передала молодому, енергійному колезі Миколі Ростиславовичу Більському, який влився у колектив у 2002 році.
   Інженер за освітою Микола Ростиславович зрозумів, що покликання його все-таки – школа, тому вирішив здобути другу вищу освіту: у 2005 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет.
   З 2007 року М.Р.Більський - директор ЗОШ І-ІІІ ступеня смт Олика.